Disenchant (055A) (055A) (Radiant Origins: Pantheon)
| Rarity: | Common |
| Number: | 055A |
| Description: | Destroy target phantasia. |
| Card Type: | Action |
| Card Subtype: | Cleric;Spell |
| Element: | Norm |
| Class: | Cleric |
| Reserve Cost: | 2 |
| Speed: | Slow |
| Flavor Text: | "The future only exists for those willing to take the risks to grasp it. My future is mine alone." |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Disenchant (055A) (055A) (Radiant Origins: Pantheon)
Disenchant (055A) (055A) (Radiant Origins: Pantheon)
| Rarity: | Common |
| Number: | 055A |
| Description: | Destroy target phantasia. |
| Card Type: | Action |
| Card Subtype: | Cleric;Spell |
| Element: | Norm |
| Class: | Cleric |
| Reserve Cost: | 2 |
| Speed: | Slow |
| Flavor Text: | "The future only exists for those willing to take the risks to grasp it. My future is mine alone." |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |
Original: $0.99
-65%$0.99
$0.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rarity: | Common |
| Number: | 055A |
| Description: | Destroy target phantasia. |
| Card Type: | Action |
| Card Subtype: | Cleric;Spell |
| Element: | Norm |
| Class: | Cleric |
| Reserve Cost: | 2 |
| Speed: | Slow |
| Flavor Text: | "The future only exists for those willing to take the risks to grasp it. My future is mine alone." |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |









