Fragmented Spirit of Water (005A) (005A) (Radiant Origins)
| Rarity: | Collector Super Rare |
| Number: | 005A |
| Description: | On Enter: Glimpse 6. Draw six cards. Then summon a Spirit Shard token. |
| Card Type: | Champion |
| Card Subtype: | Spirit |
| Element: | Water |
| Class: | Spirit |
| Memory Cost: | 0 |
| Level: | 0 |
| Life: | 15 |
| Flavor Text: | "Do you know what it is like to lose everything? Let me show you." |
| Set: | Radiant Origins |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Fragmented Spirit of Water (005A) (005A) (Radiant Origins)
Fragmented Spirit of Water (005A) (005A) (Radiant Origins)
| Rarity: | Collector Super Rare |
| Number: | 005A |
| Description: | On Enter: Glimpse 6. Draw six cards. Then summon a Spirit Shard token. |
| Card Type: | Champion |
| Card Subtype: | Spirit |
| Element: | Water |
| Class: | Spirit |
| Memory Cost: | 0 |
| Level: | 0 |
| Life: | 15 |
| Flavor Text: | "Do you know what it is like to lose everything? Let me show you." |
| Set: | Radiant Origins |
$0.35
Original: $0.99
-65%Fragmented Spirit of Water (005A) (005A) (Radiant Origins)—
$0.99
$0.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rarity: | Collector Super Rare |
| Number: | 005A |
| Description: | On Enter: Glimpse 6. Draw six cards. Then summon a Spirit Shard token. |
| Card Type: | Champion |
| Card Subtype: | Spirit |
| Element: | Water |
| Class: | Spirit |
| Memory Cost: | 0 |
| Level: | 0 |
| Life: | 15 |
| Flavor Text: | "Do you know what it is like to lose everything? Let me show you." |
| Set: | Radiant Origins |












