Hasty Messenger (134A) (134A) (Radiant Origins: Pantheon)
| Rarity: | Uncommon |
| Number: | 134A |
| Description: | On Attack: You may discard a card. If you do, draw a card. |
| Card Type: | Ally |
| Card Subtype: | Warrior;Human |
| Element: | Fire |
| Class: | Warrior |
| Reserve Cost: | 2 |
| Power: | 1 |
| Life: | 2 |
| Flavor Text: | “War is upon us. Spread the word!” |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Hasty Messenger (134A) (134A) (Radiant Origins: Pantheon)
Hasty Messenger (134A) (134A) (Radiant Origins: Pantheon)
| Rarity: | Uncommon |
| Number: | 134A |
| Description: | On Attack: You may discard a card. If you do, draw a card. |
| Card Type: | Ally |
| Card Subtype: | Warrior;Human |
| Element: | Fire |
| Class: | Warrior |
| Reserve Cost: | 2 |
| Power: | 1 |
| Life: | 2 |
| Flavor Text: | “War is upon us. Spread the word!” |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rarity: | Uncommon |
| Number: | 134A |
| Description: | On Attack: You may discard a card. If you do, draw a card. |
| Card Type: | Ally |
| Card Subtype: | Warrior;Human |
| Element: | Fire |
| Class: | Warrior |
| Reserve Cost: | 2 |
| Power: | 1 |
| Life: | 2 |
| Flavor Text: | “War is upon us. Spread the word!” |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |









