Spirit of Serene Wind (010A) (010A) (Radiant Origins)
| Rarity: | Collector Super Rare |
| Number: | 010A |
| Description: | On Enter: Glimpse 6. Draw six cards. Lineage Release — Recover 6. (Activate this ability by banishing this card from your champion's inner lineage.) |
| Card Type: | Champion |
| Card Subtype: | Spirit |
| Element: | Wind |
| Class: | Spirit |
| Memory Cost: | 0 |
| Level: | 0 |
| Life: | 15 |
| Flavor Text: | “Charging in blind… A mistake for the uninitiated.” |
| Set: | Radiant Origins |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Spirit of Serene Wind (010A) (010A) (Radiant Origins)
Spirit of Serene Wind (010A) (010A) (Radiant Origins)
| Rarity: | Collector Super Rare |
| Number: | 010A |
| Description: | On Enter: Glimpse 6. Draw six cards. Lineage Release — Recover 6. (Activate this ability by banishing this card from your champion's inner lineage.) |
| Card Type: | Champion |
| Card Subtype: | Spirit |
| Element: | Wind |
| Class: | Spirit |
| Memory Cost: | 0 |
| Level: | 0 |
| Life: | 15 |
| Flavor Text: | “Charging in blind… A mistake for the uninitiated.” |
| Set: | Radiant Origins |
$899.99
Spirit of Serene Wind (010A) (010A) (Radiant Origins)—
$899.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rarity: | Collector Super Rare |
| Number: | 010A |
| Description: | On Enter: Glimpse 6. Draw six cards. Lineage Release — Recover 6. (Activate this ability by banishing this card from your champion's inner lineage.) |
| Card Type: | Champion |
| Card Subtype: | Spirit |
| Element: | Wind |
| Class: | Spirit |
| Memory Cost: | 0 |
| Level: | 0 |
| Life: | 15 |
| Flavor Text: | “Charging in blind… A mistake for the uninitiated.” |
| Set: | Radiant Origins |












