Wandering Glaivier (151A) (151A) (Radiant Origins: Pantheon)
| Rarity: | Common |
| Number: | 151A |
| Description: | On Death: Each player draws a card. |
| Card Type: | Ally |
| Card Subtype: | Warrior;Human |
| Element: | Fire |
| Class: | Warrior |
| Reserve Cost: | 3 |
| Power: | 2 |
| Life: | 1 |
| Flavor Text: | "I only do what must be done." |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Wandering Glaivier (151A) (151A) (Radiant Origins: Pantheon)
Wandering Glaivier (151A) (151A) (Radiant Origins: Pantheon)
| Rarity: | Common |
| Number: | 151A |
| Description: | On Death: Each player draws a card. |
| Card Type: | Ally |
| Card Subtype: | Warrior;Human |
| Element: | Fire |
| Class: | Warrior |
| Reserve Cost: | 3 |
| Power: | 2 |
| Life: | 1 |
| Flavor Text: | "I only do what must be done." |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rarity: | Common |
| Number: | 151A |
| Description: | On Death: Each player draws a card. |
| Card Type: | Ally |
| Card Subtype: | Warrior;Human |
| Element: | Fire |
| Class: | Warrior |
| Reserve Cost: | 3 |
| Power: | 2 |
| Life: | 1 |
| Flavor Text: | "I only do what must be done." |
| Set: | Radiant Origins: Pantheon |









